wtorek, 15 marca 2016

Życzenia z okazji Chrztu Świętego

źródło: parafia-przedzel.pl
W ostatnim czasie dostąpiłam zaszczytu i zostałam matką chrzestną :) Podczas wypisywania okolicznościowej kartki szukałam stosownych życzeń do samodzielnego wpisania, gdyż kartkowy gotowiec nie spełnił moich oczekiwań. Dziś zebrałam dla Was propozycje życzeń z okazji przyjęcia przez dziecko Chrztu Świętego.Bądź pełna wiary i nadziei, a miłość Boga niech wypełni Twoje serce. Niech Twoje życie będzie mądre, dobre i piękne, pełne Bożego światła i radości.
Niech w każdej godzinie Twojego życia strzeże Cię Bóg łaskawy. Niech Jego miłość będzie dla Ciebie drogowskazem, a Twoje serce pozostanie ufne i czyste.

Niech Anioł Stróż, tego Ci życzę, prowadzi Cię przez całe życie, niech Ci pomaga, dodaje sił, sprawi, byś zawsze szczęśliwy był.

Dzisiaj zostałeś ochrzczony i Panu Bogu w ofierze miłości złożony. Niech Twoje serduszko zabije w radości, bo od tej pory Pan Jezus w nim gości.

Chrzest dziś sprawił, że się stałeś ukochanym dzieckiem Boga, Jego łaskę otrzymałeś, z nią jest prosta każda droga. Ufaj Bogu nie pytając, co On w zamian dać Ci może, swoje serce Mu oddając wiesz, że zawsze Ci pomoże.
Niech miłość Boża będzie dla Ciebie drogowskazem, a Twoje serduszko pozostanie ufne i czyste.
W pielgrzymce życia Twojego niech Cię zawsze Pan Bóg broni i mocą Chrztu Świętego od pokus i złego chroni. 
W dniu Chrztu Świętego stałaś się częścią świata Bożego i odtąd zawsze anieli w niebie we dnie i nocy strzec będą Ciebie.
Niech dobry Jezus, który zawitał dziś w Twoim sercu, weźmie Cię pod Swoją opieką i poprowadzi Cię przez życie drogą prostą i pełną miłości. W tak uroczystym dniu, jakim jest przyjęcie przez Ciebie Sakramentu Chrztu Świętego i wstąpienie do wspólnoty Kościoła, życzę Ci, abyś zawsze miała ufność w Bogu, kierowała się wrażliwym sercem, a cele, które sobie wytyczysz, by zawsze były szlachetne.
Niech Bóg Cię prowadzi przez życie, niech Cię otacza opieką i wspiera, niech Twoje serce mądrze wybiera i zawsze będzie pełne miłości. Życzymy wiary, miłości, nadziei, które się mnożą gdy się je dzieli.


Inspiracje zaczerpnięte ze stron:
dedykacje.net
bardzolubie.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, będzie mi miło, gdy zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.

Za wszystkie spostrzeżenia i wsparcie - dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...